Analizy statystyczne

Analizy statystyczne

Posted on Posted in Uncategorized

Analizy  statystyczne

Analiza statystyczna jest pomostem pomiędzy posiadanymi danymi a potrzebną intuicją. Zakres obejmuje zakres od prostych podsumowań i analiz eksploracyjnych po kompleksowe modelowanie i testowanie hipotez. Nasza usługa analizy umożliwia mówienie danych – dostarczając informacje potrzebne do podejmowania inteligentnych decyzji.

Statystyki podsumowujące

Statystyki podsumowujące zapewniają migawkę systemu bez prób wyjaśniania, co dzieje się za kulisami lub przewidywania, jak może się to zmienić. Przedstawione jako tabele lub proste wykresy, dają przegląd informacji zawartych w twoich danych. Statystyki podsumowujące są idealne, gdy wystarczy zarejestrować i zgłosić zebrane dane, czy to eksperyment laboratoryjny, czy ogólnopolskie badanie.

Analizy statystyczne

Analiza danych polegająca na ich eksploracji

Często jest prekursorem bardziej szczegółowej analizy statystycznej i modelowania, ale nadal jest bardzo cennym ćwiczeniem. Analiza danych polegająca na ich eksploracji zaczyna badać relacje między zmiennymi w obrębie twojego zbioru danych, aby zidentyfikować wzorce i trendy, które pomogą ci zrozumieć, co się dzieje. Założenia zostaną przetestowane, aby zrozumieć, jakie rodzaje procesów mogą być zaangażowane w generowanie danych. Zaawansowane techniki wizualizacji służą do wyświetlania złożonych relacji w łatwo przyswajalny sposób, aby pomóc w przekazywaniu wyników i zrozumieniu w prosty sposób, co się dzieje.

Analiza statystyczna

Analizy statystyczne obejmują testy hipotezy i modele predykcyjne. Służą one do odpowiadania na konkretne pytania dotyczące tego, co się teraz dzieje lub co może się wydarzyć w przyszłości. Zapewniają one szczegółowy wgląd w twoje dane, aby tworzyć jasne wnioski i motywować do podejmowania inteligentnych decyzji.

Analiza statystyczna abc statystyki

Ostatnim krokiem w analizie statystycznej jest raportowanie.

Podczas zgłaszania wyników naszym głównym celem jest przedstawienie ich w taki sposób, aby można je było łatwo zrozumieć i zinterpretować.

Zobowiązujemy się dostarczać jasne raporty, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Klient, który wymaga wszystkich technicznych szczegółów analizy, aby mogli ją wdrożyć w ramach własnego oprogramowania, otrzyma zupełnie inny raport od osoby, która musi przedstawić szeroki przegląd wyników niezidentyfikowanym odbiorcom lub osobom starszym zarządzanie.

W zależności od tego, w jaki sposób chcesz wykorzystać wyniki, możesz wybierać spośród wielu różnych metod raportowania. Oprócz formalnych raportów pisemnych możemy osobiście przedstawić prezentację lub po prostu podsumować wyniki w formie listu lub e-maila. Czasami raportowanie łączy się z naszą usługą wizualizacji.

Będziemy pracować z Tobą na początku projektu, aby zrozumieć, w jaki sposób będziesz używać raportów lub wyników, aby upewnić się, że w pełni spełniają Twoje potrzeby. Czasami możemy napisać raport razem, jeśli, na przykład, raport końcowy ma zostać udostępniony publicznie lub być oznaczony na biało i przedstawiony jednemu z twoich klientów.

Nasi analitycy mogą również pomóc w raportowaniu wyników uzyskanych z własnej analizy. Na przykład pomagamy pracownikom akademickim pisać ich analizę statystyczną i wyniki dla publikacji recenzentów. Ponieważ wcześniej pracowaliśmy w sektorze akademickim, jesteśmy idealnie przygotowani do tego, aby wiedzieć i doradzić, jakie informacje należy dołączyć do publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *