Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej

Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej?

Posted on Posted in Analiza statystyka, Analizy statystyczne, Pomoc statystyczna, Statystyka

Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej? ABC statystyki wyjaśnia.

Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej? To pytanie zadaje sobie wielu studentów przed którymi czeka analiza statystyczna własnego projektu badawczego. Studenci i licencjaci w pocie czoła poszukują pomocy w kontekście analiz statystycznych do swoich projektów badawczych i często spotykają się z zaporowymi cenami lub jeszcze częściej spotykają się z cenami bardzo zaniżonymi. Co kryje się za tymi cenami? Jak wygląda rynek usług i pomocy statystycznej oraz ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej? O tych zagadnieniach będziemy pisać w poniższych podpunktach.

Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej? Czemu takie drogie i czemu takie tanie?

Firmy, tak samo jak ludzie się różnią. Różne firmy, różnie wyceniają projekty statystyczne i wykonują różne prace. Niektóre firmy ograniczają się tylko do obliczeń statystycznych, a niektóre wykonują kompleksowe i całościowe raporty. Drogie analizy statystyczne to takie w których praca statystyczna jest wykonywana kompleksowo. Prace tego typu zawierają w sumie całą obsługę, poczynając od poznania danej teorii, postawienia hipotez, wykonania obliczeń statystycznych, ocenie wsparcia hipotez przez dane,  napisaniu raportu i wniosków. Przeciętna cena takiej usługi wynosi około 350+/- 100 zł. Zazwyczaj jest to opcja kopiuj wklej w projekt pracy magisterskiej.

Drugą stroną medalu są usługi i pomoc statystyczna oferowana za pomocą ogłoszeń na różnych portalach i serwisach sprzedażowych. Często i gęsto na takich serwisach swoje oferty przedstawiają ludzie którzy nie posiadają legalnie zarejestrowanych firm. Ich pomoc jest zwykle bardzo tania (choć nie zawsze) i obarczona ryzykiem. Ryzyko to wynika z tego, że po zakończonej współpracy kontakt z tą osobą zazwyczaj się urywa (wyjeżdża na wakacje, choruje w szpitalu lub co innego hehe). Bardzo często zdarza się w projektach prac statystycznych, że w cenę wlicza się lub dolicza (później) opłatę ze serwis analiz statystycznych. W abcstatystyki.pl mamy często kontakt z osobami które zostały oszukane lub opuszczone przez tego typu speców od statystyki.

Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej? – Nasza rekomendacja dla studentów.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej. Koszt analizy statystycznej do pracy magisterskiej mieści się w granicach 350 +/- 100 zł. Cena ta jest ceną przeciętną, za przeciętny projekt statystyczny do przeciętnej pracy magisterskiej. Oczywiście są projekty za sto złotych, ale są projekty analiz statystycznych za kilka tysięcy. Wszystko to wynika ze skomplikowania pracy badawczej studenta. Zdarza się, że studenci dźwigają czasem projekty swoich promotorów lub innych osób i na nich spada koszt analiz statystycznych.

Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje statystyka do Twojej pracy magisterskiej? Skorzystaj z naszej niezależnej oceny 🙂 (kontakt klik)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *