test osobowości on line

Test osobowości on line – Test Mirror.

Posted on Posted in test psychologiczny

Test osobowości on line – Test Mirror.

Test osobowości on line – Największe dobro jakie przyniosła psychologia światu to możliwość przewidywania zachowań ludzi. Bezpośrednio z przewidywaniem zachowaniem wiąże się psychologiczny pomiar testowy. W tym wpisie będziemy chcieli przedstawić produkt naszej zaprzyjaźnionej firmy jaką jest firma zajmująca się analizami statystycznymi, czyli firma www.metodolog.pl.

Test osobowości on line  jakim jest bez wątpienia Test Mirror jest wersją obrazkową profesjonalnego testu/kwestionariusza osobowości. Jest ona wystandaryzowaną i znormalizowaną formą pomiaru psychologicznego dla ludzi od 18 do 50 roku życia. Pomiar cech osobowości odbywa się za pomocą wyboru jednego z dwóch obrazków. Takich diad jest 96 i na podstawie ich wyniku obliczane są wyniki nasilenia 8 cech osobowości oraz doradztwa w kwestii finansów i kwestii zawodowych. Narzędzie jakim jest ten test osobowości on-line jest niezwykle przydatne dla ludzi którzy, chcą poznać siebie oraz dowiedzieć się jakie aktywności w czasie wolnym lub jakie aktywności zawodowe korespondują z ich charakterem. Dokładność pomiaru testem Mirror oraz wielowymiarowość diagnozy sprawiają, że test ten jest jednym z ciekawszych rozwiązań pomiaru psychologicznego na rynku testów osobowości. Nasz zaprzyjaźniony zespół z Metodolog, z Konradem na czele pracował nad tym testem w pocie czoła 9 miesięcy. Można powiedzieć, że było to małe dziecko zespołu.

Kto może skorzystać z tego testu osobowości?

Test przypadnie do gustu klientom indywidualnym oraz instytucjom oraz doradcom jako doskonały test. Klienci zainteresowani poznaniem siebie i swojego potencjału osobowościowego będą mieć doskonałą podstawę do zadecydowania o sobie, a instytucje i doradcy będą mieć możliwość usprawnienia swojej pracy. Test wypełnia się stosunkowo szybko. Test psychologiczny on line jakim jest test Mirror, dzięki temu że ma obrazkowy charakter pozwala na dokonanie pomiaru cech osobowości w zaledwie sześć minut. Jest to niebywale krótki czas z tego względu, że klasyczne testy osobowości papier-ołówek zabierają około godziny czasu na pięć cech osobowości. W przypadku testu mirror tak krótki czas pomiaru jest czymś niesamowitym w kontekście wykonywania pomiaru psychologicznego.

Test osobowości jakim jest test mirror będzie wspaniałym przeżyciem i doskonałym narzędziem pracy dla wszystkich. Najważniejsze w teście mirror jest to, że jego właściwości pomiarowe dotyczące oceny osobowości są rzetelne oraz bardzo trafne. Więcej o właściwościach tego testu osobowości on line można przeczytać na stronie dostawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *